Oferta

MUZG Studio Graficzne  tworzy projekty dla Klientów, którzy chcą wyróżnić swoją markę spośród wielu innych. Stawiamy na świeżość i pomysłowość, innowacyjność i indywidualność każdego Klienta.

Nie ważne czy rozpoczynasz działalność gospodarczą, czy jesteś firmą z ugruntowaną pozycją na rynku.
Ze względu na szeroko pojęte projektowanie, szerokie spektrum oczekiwań ze strony Klientów i możliwości  usług mogę zaoferować kompleksową obsługę w zakresie opracowania graficznego zarówno na potrzeby internetu jak i publikacji drukowanych.

Jestem w stanie przygotować dla Ciebie niemal każdy projekt – począwszy od prostych kreacji reklamowych, przez ogłoszenia prasowe, foldery, skład publikacji, reklamę zewnętrzną, projekty funkcjonalne serwisów internetowych wraz z ich realizacją i wdrożeniem, po całe systemy identyfikacji wizualnej.

Nie obawiam  się ryzyka, ale też nie odrzucam optymalnych, wypracowanych i sprawdzonych rozwiązań.

Nowoczesna firma nie może obyć się bez materiałów reklamowych – ulotek, folderów czy wizytówek oraz w czasach powszechnego dostępu do internetu – strony internetowej. Są one podstawowym środkiem reklamy oraz promocji Twojej firmy, w związku z tym powinny być one wyjątkowe oraz najlepszej jakości – a w tym pomoże MUZG Studio Graficzne.

Specjalizuję się w projektach z zakresu:

PUBLISHING:
INTERACTIVE: