Projektowanie graficzne

Marka to nie tylko logo, kolorystyka, czy strona internetowa, to również opakowanie i promocja produktu, którym chce zainteresować odbiorców.  Poznam Twoje potrzeby i pomogę dobrać odpowiedni środek przekazu.

Projekty które Państwu dostarcza MUZG Studio Graficzne opracowane są w profesjonalny sposób zgodnie z przyjętymi dla danego medium standardami.

Oferuję w zakresie projektowym wiele możliwości i produktów, bez których żadna marka nie może w obecnym świecie istnieć.

 

Materiały: ATL, BTL, POSM

ATL – oznacza strategię działań marketingowych, podczas których nie jesteśmy w stanie określić konkretnego odbiorcy przekazu i prowadzonych w mediach tradycyjnych typu telewizja, radio, prasa, plakaty, reklama zewnętrzna, reklama wewnętrzna itp. w przeciwieństwie do BTL, działającej drogą niekonwencjonalną.

BTL w odróżnieniu od wspomnianego ATL, to technika działań marketingowych wykorzystująca mniej konwencjonalne metody i nośniki do promocji (mailing, public relations, etc). Jest działaniem reklamowym skierowanym do indywidualnego i sprecyzowanego odbiorcy.

POSM obejmuje wykonanie ekspozytorów na ulotki, reklam stojących i podświetlanych oraz materiałów  identyfikujących produkt. To również reklamy ruchome, powiększone makiety, naklejki,  broszury o produkcie.

Projektowanie opakowań

Obfitość towarów proponowanych na rynku powoduje, że właściwy sposób jego wykonania może być kluczem do wyprzedzenia konkurencji. Dlatego projektujemy opakowań dla urządzeń, multimediów, produktów spożywczych i wiele innych proponowanych przez Klienta.

Dążymy do tego aby opakowanie przekazywało swoim wyglądem przesłanie firmy i co ważne było spójne z jej tożsamością zapadające w świadomość odbiorcy.