Studio graficzne

MUZG Studio Graficzne przez kilka lat działalności zdobyło uznanie wielu klientów, zarówno Klientów korporacyjnych, jak i firm z sektora MŚP. Pomogę Ci stworzyć nowy wizerunek Twojej firmy oraz zadbać o ten obecny.

 

Uważam, że tworzenie komercyjnych projektów nie jest jedynie usługą, ale również sztuką, wyrażeniem dobrego smaku. Moją pracę łączę z pasją, a każdy nowy projekt traktowany jest jak nowe wyzwanie, któremu jestem w stanie sprostać najlepiej jak potrafię. Przykładam wagę do tego, aby realizacje nie były szablonowe przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystości i funkcjonalności.

 

Interdyscyplinarna współpraca z specjalistami w dziedzinie reklamy, projektantami wzornictwa przemysłowego, fotografami, programistami  daje możliwość kompleksowego rozwiązywania tematów projektowych, gwarantując jednocześnie prowadzenie projektu od etapu koncepcji aż po jego wdrożenie i realizację. Bez względu czy jest to serwis internetowy, przygotowanie funkcjonalnych makiet klikalnych,  opracowanie identyfikacji wizualnej, przygotowanie folderu ofertowego.