Serwisy internetowe

Strona internetowa jest ważnym i ciągle zyskującym na znaczeniu kanałem komunikacji marketingowej, stąd tak ważne jest precyzyjne określenie celów, które ma osiągnąć i dobranie skutecznych i efektywnych rozwiązań służących ich realizacji. Wszystkie elementy składowe muszą być przygotowane pod kątem docelowej grupy odbiorców. Ważne jest, aby niesiony przekaz był świadomie kształtowany i spełniał podstawowe cele komunikacji marketingowej, z których najistotniejszym jest budowanie świadomości marki i wspieranie jej pozytywnego odbioru.

Strona internetowa to marketingowe narzędzie inwestycyjne do wykreowania pozytywnego wizerunku firmy w internecie.

Oferuję w zakresie projektowym wiele możliwości i produktów, bez których żadna marka nie może w obecnym świecie istnieć.

 

Portale i serwisy

Tworzenie stron internetowych ma na celu prezentację danej organizacji, firmy lub osoby oraz przybliżenie zakresu jej działalności, a także przedstawienie wachlarza proponowanych produktów, czy usług. Możliwe jest również stworzenie  wielotematycznego portalu jak i również stron stricte reklamowych, które mają być promocją organizacji bądź jej produktów. Nasze studio zajmuje się również przystosowywaniem stron do wersji mobilnych.

 

Usability

Usability to przede wszystkim projektowanie serwisów internetowych pod kątem możliwie najlepszej ergonomii strony. Ważne jest też zbadanie wśród użytkowników łatwości obsługi i odbioru witryny jako całości i uwzględnienie uzyskanych wyników zarówno na stronie jak i w aplikacjach mobilnych. Użyteczność w tym przypadku obejmuje: intuicyjną nawigację, ułatwienie skanowania w poszukiwaniu informacji oraz zapewnienie zrozumiałej dla użytkownika komunikacji.